Özel Ders

İNGİLİZCE ÖZEL DERS:
Düzenli sınıf programlarımıza zaman ve eğitim içeriği açısından katılmakta zorluk yaşıyorsanız, size özel ihtiyaç analizi ve seviye belirleme testlerine katılarak, istediğiniz zaman ve içerik çercevesinde deneyimli Türk ve yabancı eğitmenlerimizden birebir özel ders alabilirsiniz.
Sınıf içi derse oranla daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Sınav İngilizcesi ne yönelik özel dersler deneyimli ve konusunda uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.

ALMANCA ÖZEL DERS:
Sınıf eğitiminden ziyade birebir eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği bu yöntemle öğrencinin seviyesine özel program hazırlanır böylece daha nokta atışıyla daha hızlı bir şekilde Almanca konuşması amaçlanır.  Program günleri ve içeriği öğrenci ile birlikte belirlenir.
Almanca eğitimi ile kariyer hayatınızda ayrıcalık sahibi olabilir, terfi olanağı elde edebilir veya başvurularda rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda yurtdışı bağlantılı firmalarda çalışma konusunda da ciddi etkisi olacaktır.
Almanca sınavlar için ise özel olarak hazırlanan programlar uygulanmaktadır. Bu dönem özellikle Aile Birleşim Sınavı ve GOETHE sınavına özel eğitim programlarında yoğunlaştırılmış eğitimlerle öğrencilerimizi hedeflerine giden yolda yalnız bırakmıyoruz.


FRANSIZCA ÖZEL DERS:
Fransızca Özel Dersleri kişiye özel olarak tasarlanarak uzman öğretmenler tarafından verilmektedir.
Her öğrencinin seviyesine ve hedeflerine özel Fransızca eğitim programları hazırlanır ve en hızlı şekilde hedeflenen başarıya ulaşması sağlanır.
Siz de dünyanın en romantik dillerinden biri olan Fransızca’yı hemen öğrenmek istiyorsanız bekliyoruz !


RUSÇA ÖZEL DERS:
Son dönemlerde ülkemizin yükselen trendi olan dil : Rusça
Siz de iş hayatında veya sosyal hayatınızda ihtiyacınız olan Rusça seviyesine güvenilir şekilde hazırlanmak istiyorsanız eğitimlerimize davetlisiniz.

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 378 96 96
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı